Звернення президента Української асоціації футболу

Дорогі вболівальники, футболісти, тренери й уся футбольна спільното України!

На жаль, останні новини, що надходять із різних регіонів України та світу, дуже невтішні. Попри героїчні зусилля медиків, громадськості та керівництва різних країн, COVID-19 стрімко поширюється.

Андрій Павелко: «Упевнений, що Андрій Шевченко продовжить роботу зі збірною України»

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко став гостем телепрограми «Великий футбол», де розповів, зокрема, про стан справ у зв’язку із призупиненням змагань через епідемію коронавірусу та поділився думками щодо можливого розвитку подій.

Збірна України U-20 стала лауреатом церемонії «Герої спортивного року»

9 березня в Київському національному академічному театрі оперети відбулося урочисте вшанування лауреатів щорічної Всеукраїнської церемонії НОК «Герої спортивного року», у рамках якої найкращих спортсменів, тренерів і команди нагороджують за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну у світі.

П’ять років розвитку: події, які відбулися вперше в історії українського футболу

6 березня 2015 року Українську асоціацію футболу (тоді — Федерацію футболу України) очолив Андрій Павелко. Тоді за нього на XVII Конгресі проголосували 122 зі 137-ми делегатів.

П’ять років нових досягнень в умовах війни

П’ять років тому, 6 березня 2015 року, на XVII Конгресі національної асоціації Андрія Павелка абсолютною більшістю голосів (122 голоси «за» із 137-ми присутніх делегатів) було обрано президентом.

Андрій Шевченко: «Закріпитися в Лізі націй буде навіть більшим досягненням, ніж просто потрапити до еліти»

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко прокоментував результати жеребкування групової стадії Ліги націй-2020/2021.

Лютий. Хроніка подій: дебют системи VAR в українському футболі та затвердження міст проведення матчів національної збірної

Знаковою подією лютого стали перші офіційні матчі в українському футболі, проведені із застосуванням системи VAR.

У Будинку футболу відбувся навчальний семінар для делегатів УАФ, офіцерів безпеки футбольних клубів та представників Нацполіції

У вівторок, 11 лютого, Будинок футболу зібрав під своїм дахом учасників процесу забезпечення безпеки проведення футбольних змагань в Україні.