Атестація делегатів та офіцерів безпеки УАФ

Сьогодні, 20 липня, Будинок футболу зустрічав кандидатів в делегати УАФ та офіцерів безпеки УАФ, які повинні будуть брати участь у проведенні матчів сезону 2020/21 серед команд ОПФКУ «Прем’єр-ліга» ОФКУ «ПФЛ» та Кубка України.

Учасників зустрічі привітав перший віце-президент УАФ Алан Плієв, який передав вітання та найкращі побажання від президента Української Асоціації Футболу Андрія Павелка, ознайомив присутніх з основними завданнями зустрічі та побажав подальшої плідної та професійної роботи.

Перш за все, учасники сьогоднішнього зібрання прослухали навчальний семінар з питань, які відносяться до компетенції делегатів УАФ та офіцерів безпеки під час проведення офіційних змагань. Головними доповідачами семінару були голова комісії з питань атестації делегатів та офіцерів безпеки УАФ Ігор Гатауллін та голова Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Геннадій Прокопович.

Учасники зустрічі обговорили основні вимоги в роботі делегатів УАФ та офіцерів безпеки УАФ, їх основні завдання та вимоги щодо діяльності офіційних осіб до, під час та після проведення офіційних футбольних матчів.

Після навчальних занять кандидати в делегати та офіцери безпеки УАФ пройшли процедуру атестації та отримали допуск до роботи на футбольних матчах від імені Української Асоціації Футболу.