КАЛЕНДАР
ігор Чемпіонату Чернігівської
області з футболу серед команд
Вищої ліги 2018 року
1. |
ФК «ЧЕРНІГІВ» |
(ЧЕРНІГІВ) |
2. |
ФК «АГРОДІМ» |
(БАХМАЧ) |
3. |
«ФАВОРИТ» |
(КОРЮКІВКА) |
4. |
«ДЮСФШ-ДИНАМО» |
(НІЖИН) |
5. |
ФК «КУДРІВКА» |
(СОСНИЦЯ) |
6. |
«ОЛІМП» |
(ЧЕРНІГІВ) |
7. |
ФК «ГОРОДНЯ» |
(ГОРОДНЯ) |
8. |
«ФОРТУНА» |
(КОМАРІВКА) |
ДРУГЕ КОЛО
8 ТУР
18 серпня (субота)
29. | ФК «ЧЕРНІГІВ» |
ФК «ГОРОДНЯ» |
17-00 |
30. | ФК «АГРОДІМ» |
«ОЛІМП» |
17-00 |
31. | «ФАВОРИТ» |
ФК «КУДРІВКА» |
17-00 |
32. | «ФОРТУНА» |
«ДЮСФШ-ДИНАМО» |
17-00 |
9 ТУР
25 серпня (субота)
33. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» |
«ФАВОРИТ» |
17-00 |
34. | ФК «КУДРІВКА» |
ФК «АГРОДІМ» |
17-00 |
35. | «ОЛІМП» |
ФК «ЧЕРНІГІВ» |
17-00 |
36. | ФК «ГОРОДНЯ» |
«ФОРТУНА» |
17-00 |
10 ТУР
01 вересня (субота)
37. | ФК «ГОРОДНЯ» |
«ОЛІМП» |
16-00 |
38. | ФК «ЧЕРНІГІВ» |
ФК «КУДРІВКА» |
16-00 |
39. | ФК «АГРОДІМ» |
«ДЮСФШ-ДИНАМО» |
16-00 |
40. | «ФОРТУНА» |
«ФАВОРИТ» |
16-00 |
11 ТУР
08 вересня (субота)
41. | «ФАВОРИТ» |
ФК «АГРОДІМ» |
16-00 |
42. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» |
ФК «ЧЕРНІГІВ» |
16-00 |
43. | ФК «КУДРІВКА» |
ФК «ГОРОДНЯ» |
16-00 |
44. | «ОЛІМП» |
«ФОРТУНА» |
16-00 |
12 ТУР
15 вересня (субота)
45. | «ОЛІМП» |
ФК «КУДРІВКА» |
16-00 |
46. | ФК «ГОРОДНЯ» |
«ДЮСФШ-ДИНАМО» |
16-00 |
47. | ФК «ЧЕРНІГІВ» |
«ФАВОРИТ» |
16-00 |
48. | «ФОРТУНА» |
ФК «АГРОДІМ» |
16-00 |
13 ТУР
22 вересня (субота)
49. | ФК «АГРОДІМ» |
ФК «ЧЕРНІГІВ» |
16-00 |
50. | «ФАВОРИТ» |
ФК «ГОРОДНЯ» |
16-00 |
51. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» |
«ОЛІМП» |
16-00 |
52. | ФК «КУДРІВКА» |
«ФОРТУНА» |
16-00 |
14 ТУР
29 вересня (субота)
53. | ФК «КУДРІВКА» |
«ДЮСФШ-ДИНАМО» |
16-00 |
54. | «ОЛІМП» |
«ФАВОРИТ» |
16-00 |
55. | ФК «ГОРОДНЯ» |
ФК «АГРОДІМ» |
16-00 |
56. | «ФОРТУНА» |
ФК «ЧЕРНІГІВ» |
16-00 |
*** *** ***
ПЕРШЕ КОЛО
1 тур
19 травня (субота)
1. | ФК «ЧЕРНІГІВ» | «ФОРТУНА» | 16-00 | |
2. | ФК «АГРОДІМ» | ФК «ГОРОДНЯ» | 16-00 | |
3. | «ФАВОРИТ» | «ОЛІМП» | 16-00 | |
4. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | ФК «КУДРІВКА» | 16-00 |
2 тур
26 травня (субота)
5. | «ФОРТУНА» | ФК «КУДРІВКА» | 16-00 | |
6. | «ОЛІМП» | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | 16-00 | |
7. | ФК «ГОРОДНЯ» | «ФАВОРИТ» | 16-00 | |
8. | ФК «ЧЕРНІГІВ» | ФК «АГРОДІМ» | 16-00 |
3 тур
02 червня (субота)
9. | ФК «АГРОДІМ» | «ФОРТУНА» | 17-00 | |
10. | «ФАВОРИТ» | ФК «ЧЕРНІГІВ» | 17-00 | |
11. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | ФК «ГОРОДНЯ» | 17-00 | |
12. | ФК «КУДРІВКА» | «ОЛІМП» | 17-00 |
4 тур
09 червня (субота)
13. | «ФОРТУНА» | «ОЛІМП» | 17-00 | |
14. | ФК «ГОРОДНЯ» | ФК «КУДРІВКА» | 17-00 | |
15. | ФК «ЧЕРНІГІВ» | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | 17-00 | |
16. | ФК «АГРОДІМ» | «ФАВОРИТ» | 17-00 |
5 тур
16 червня (субота)
17. | «ФАВОРИТ» | «ФОРТУНА» | 17-00 | |
18. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | ФК «АГРОДІМ» | 17-00 | |
19. | ФК «КУДРІВКА» | ФК «ЧЕРНІГІВ» | 17-00 | |
20. | «ОЛІМП» | ФК «ГОРОДНЯ» | 17-00 |
6 тур
23 червня (субота)
21. | «ФОРТУНА» | ФК «ГОРОДНЯ» | 17-00 | |
22. | ФК «ЧЕРНІГІВ» | «ОЛІМП» | 17-00 | |
23. | ФК «АГРОДІМ» | ФК «КУДРІВКА» | 17-00 | |
24. | «ФАВОРИТ» | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | 17-00 |
7 тур
30 червня (субота)
25. | «ДЮСФШ-ДИНАМО» | «ФОРТУНА» | 17-00 | |
26. | ФК «КУДРІВКА» | «ФАВОРИТ» | 17-00 | |
27. | «ОЛІМП» | ФК «АГРОДІМ» | 17-00 | |
28. | ФК «ГОРОДНЯ» | ФК «ЧЕРНІГІВ» | 17-00 |
Примітка:
Ігри проводяться на полях команд, вказаних в календарі першими.
Початок ігор у травні о 16-00 год. У червні, липні о17-00 год.
Якщо команда гостей запізнилась на гру, то її чекають одну годину від того часу, на який призначена гра.
За 45 хвилин до початку матчу тренери команд повинні заповнити протокол гри.