Фестиваль «Відкриті уроки футболу» в Чернігові

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року, день у Чернігові був світлим, теплим і сонячним. Усміхненими і задоволеними були і учасники Всеукраїнського фестивалю «Відкриті уроки футболу», який проводився на сучасному стадіоні «Юність».

Чернігівські п’ятикласники разом із своїми вчителями, волонтерами (вихованцями СДЮШОР з футболу «Юність») та тренерами-наставниками із великим задоволенням і азартом виконували вправи на всіх станціях.

Хлопчики і дівчатка вчилися володіти м’ячем, виконувати вправи з м’ячем, які виконують професійні футболісти, влучно поцілювали м’ячем у ворота. П’ятикласники виконували вправи на спритність, інтелектуальні завдання, визначаючи корисні і шкідливі звички.

З цікавістю спілкувалися школярі з працівниками поліції ювенальної превенції, які розповіли дітям про відповідальність їхніх батьків за погану поведінку дітей.

Втомлені, але задоволені і щасливі, з подарунками від Чернігівської обласної асоціації футболу та Української асоціації футболу юні учасники фестивалю попрямували до своїх шкіл.

Завітали на фестиваль і гості. Заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Олена Соронович та заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської міської ради Олена Горна.