Фінальний турнір Євро-2020: календар, табло, регламент

Фінальна стадія Євро-2020 триватиме з 11 червня по 11 липня 2021 року. Матчі пройдуть в 11-ти містах Європи на 11-ти стадіонах.

Склад учасників

Група А. Рим (Італія), Баку (Азербайджан): Італія, Швейцарія, Туреччина, Уельс.

Група В. Санкт-Петербург (Росія), Копенгаген (Данія): Бельгія, Росія, Данія, Фінляндія.

Група С. Амстердам (Нідерланди), Бухарест (Румунія): Україна, Нідерланди, Австрія, Північна Македонія.

Група D. Лондон (Англія), Глазго (Шотландія): Англія, Хорватія, Чехія, Шотландія.

Група Е. Севілья (Іспанія), Санкт-Петербург (Росія): Іспанія, Польща, Швеція, Словаччина.

Група F. Мюнхен (Німеччина), Будапешт (Угорщина): Німеччина, Франція, Португалія, Угорщина.

Календар групового раунду

1-й тур

11.06.2021

Туреччина — Італія — 0:3

12.06.2021

Уельс — Швейцарія — 1:1

Данія — Фінляндія — 0:1

Бельгія — Росія — 3:0

13.06.2021

Англія — Хорватія  — 1:0

Австрія — Північна Македонія — 3:1

Голи: Лайнер (18), Грегорич (78), Арнаутович (90) — Пандєв (28).

НідерландиУкраїна — 3:2

Голи: Вейналдум (52), Веггорст (59), Дюмфріс (85) — Ярмоленко (75), Яремчук (79).

Турнірна таблиця групи С

Команди І В Н П М О
1. Австрія 1 1 0 0 3—1 3
2. Нідерланди 1 1 0 0 3—2 3
3. Україна 1 0 0 1 2—3 0
4. Північна Македонія 1 0 0 1 1—3 0

14.06.2021

Шотландія — Чехія 16.00

Польща — Словаччина    19.00

Іспанія — Швеція     22.00

15.06.2021

Угорщина — Португалія 19.00

Франція — Німеччина      22.00

2-й тур

16.06.2021

Фінляндія — Росія   16.00

Туреччина — Уельс 19.00

Італія — Швейцарія 22.00

17.06.2021

Україна — Північна Македонія        16.00

Данія — Бельгія       19.00

Нідерланди — Австрія     22.00

18.06.2021

Швеція — Словаччина     16.00

Хорватія — Чехія    19.00

Англія — Шотландія        22.00

19.06.2021

Угорщина — Франція      16.00

Португалія — Німеччина 19.00

Іспанія — Польща    22.00

3-й тур

20.06.2021

Італія — Уельс 19.00

Швейцария — Туреччина      19.00

21.06.2021

Північна Македонія — Нідерланди 19.00

Україна — Австрія  19.00

Росія — Данія  22.00

Фінляндія — Бельгія        22.00

22.06.2021

Чехія — Англія        22.00

Хорватія — Шотландія    22.00

23.06.2021

Словаччина — Іспанія      19.00

Швеція — Польща   19.00

Німеччина — Угорщина  22.00

Португалія — Франція     22.00                         :

1/8 фіналу

26.06.2021

1. 2A — 2B 19.00

2. 1A — 2C 22.00

27.06.2021

3. 1C — 3D/E/F 19.00

4. 1B — 3A/D/E/F 22.00

28.06.2021

5. 2D — 2E 19.00

6. 1F — 3/A/B/C 22.00

29.06.2021

7. 1D — 2F 19.00

8. 1E — 3A/B/C/D 22.00

1/4 фіналу

02.07.2021

9. Переможець 6 — переможець 5     19.00

10. Переможець 4 — Переможець 2   22.00

03.07.2021

11. Переможець 3 — Переможець 1   19.00

12. Переможець 8 — Переможець 7    22.00

1/2 фіналу

06.07.2021

13. Переможець 10 — Переможець 9   22.00

07.07.2021

14. Переможець 12 — Переможець 11  22.00

Фінал

11.07.2021

Переможець 13 — Переможець 14  22.00

Примітка. Наведено київський час початку зустрічей.

Із регламенту змагань

На груповому етапі кожна з команд проводить одна з одною по одному матчу. За перемогу нараховуються три очки, за нічию — одне, за поразку — нуль. 

Якщо дві або більше команд в одній групі мають однакову кількість очок, то для розподілу місць застосовуються критерії в наступному порядку:

1. Більша кількість очок, здобутих у матчах між цими командами.

2. Краща різниця м’ячів у матчах між цими командами.

3. Більша кількість м’ячів, забитих у матчах між цими командами.

4. Якщо критерії 1—3 застосовано, але команди залишаються рівними за показниками, критерії 1—3 перезастосовуються тільки для матчів між двома командами у випадку, якщо за попередніми критеріями 1—3 можна відсіяти всі інші команди (третю або третю та четверту). Якщо ця процедура не призводить до прийняття рішення, застосовуються критерії від 5 до 10:

5. Краща різниця м’ячів у всіх матчах групи.

6. Більша кількість м’ячів, забитих у всіх матчах групи.

7. Більша кількість перемог у всіх матчах групи.

8. Якщо в останньому турі групового етапу дві команди з однаковими показниками грають між собою, то їхній рейтинг визначається серією пенальті (цей критерій не застосовується, якщо більше двох команд рівні за очками).

9. Показник Fair Play у всіх матчах групи (1 бал — за жовту картку, 3 бали — за червону картку як наслідок двох жовтих, 3 бали — за пряму червону картку, 4 бали — за жовту картку, за якою слідом іде пряма червона картка).

10. Місце в загальному рейтингу відбірного турніру.

Чотири кращі команди, що посіли треті місця у своїх групах, визначаються за критеріями в такому порядку:

1. Кількість очок.

2. Різниця м’ячів.

3. Кількість забитих м’ячів.

4. Кількість перемог.

5. Найменша кількість дисциплінарних очок (жовта картка — 1 бал, червона картка — 3 бали, вилучення за дві жовті картки — 3 бали).

6. Місце в рейтингу за підсумками відбірного турніру.