«Футбольні зірки України»-2020. Номінація «Найкращий гравець із футзалу (жінки)»

Продовжуємо знайомство з претендентами на перемогу в номінаціях церемонії «Футбольні зірки України»-2020.

15 лютого визначаться володарі нагород церемонії «Футбольні зірки України»-2020. Сьогодні до вашої уваги — номінанти на звання «Найкращий гравець із футзалу (жінки)».

Ксенія Гриценко («Ель-Кувейт», Кувейт)

Ксенію можна сміливо назвати однією з авторок чемпіонства київського «Будстару-НПУ» у вищій лізі серед жіночих команд. Загалом із 14-ма забитими м’ячами Гриценко вдалося посісти друге місце в гонці бомбардирів сезону-2019/2020.

Окрім того, надзвичайно вдалим для Ксенії видався міжнародний жіночий турнір Lviv Freedom Cup, за підсумками якого їй вдалося стати кращим бомбардиром, а збірна України посіла друге місце.

Зараз Ксенія виступає в чемпіонаті Кувейту, де продовжує демонструвати яскраву й результативну гру.

Ірина Дубицька («IMS-НУХТ»)

Разом із київським колективом минулого сезону Ірина посіла третє місце в чемпіонаті, за підсумками якого з дев’ятьма голами на своєму рахунку стала одним із кращих бомбардирів команди.

Занести до активу вона може й згаданий вище Lviv Freedom Cup, де вона також була на перших ролях та допомогла збірній України вийти до фіналу. На жаль, виступити на клубній європейській арені в якості чемпіона сезону-2018/2019 «IMS-НУХТ» не дозволив сумнозвісний карантин, який призвів до скасування традиційного Women`s Futsal Tournament.

Також зазначимо, що саме взяття воріт від Ірини стало одним із визначальних на шляху її клубу до фіналу Кубку України серед жіночих команд.

Юлія Костюк («Збірна Харківської області-Тесла»)

У своєму дебютному сезоні у складі «Збірної Харківської області-Тесли» Юлія зуміла допомогти колективу здобути срібні медалі чемпіонату України серед команд вищої ліги.

На міжнародній арені Костюк вдалося проявити себе в лавах збірної України. На її рахунку — гол у ворота Угорщини на Lviv Freedom Cup.

Зараз Костюк разом зі «Збірною Харківської області-Теслою» є лідером своєї групи в чемпіонаті, а Юлія встигла не один раз розписатися у воротах суперниць.

«Футбольні зірки України»-2020. Номінація «Найкращий тренер чоловічої команди, що працює за кордоном»

«Футбольні зірки України»-2020. Номінація «Найкращий гравець із футзалу (чоловіки)»