ФУТБОЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІГІЩИНИ ЗАВЕРШИВСЯ.

Фінішував 74-й чемпіонат Чернігівської області з футболу серед чоловічих аматорських команд.
Цьогорічний турнір, у якому брали участь 12 колективів, пройшов у два етапи. На першому етапі команди, які були розподілені за територіальним принципом у двох зона (північній та південній) у два кола в 30-ти поєдинках посперечались за турнірні очки та місця, які забезпечили у другому етапі подальшу боротьбу за нагороди відповідно у вищій лізі або першій.
Другий етап, з урахуванням набраних очок на попередньому етапі, проходив у вищій лізі за участю восьми команд, які провели, ще 32 поєдинки, в яких визначили переможця та призерів чемпіонату Чернігівщини сезону 2021 року.
В підсумку, свій високий клас в обласному футболі продемонстрував ФК «Кудрівка-2», який є учасником аматорського чемпіонату України. Здолавши майже всіх своїх опонентів, команда набрала 34 очка і додала золоті медалі переможців до Кубку області, в якому Кудрівці святкували перемогу в червні – місяці, вписавши нову сторінку в історію Чернігівського футболу.
Стабільну гру продемонстрував ФК «Прогрес» із Остапівки Варвинської громади. На початку літа, команда стала фіналістом Кубку Чернігівщини, а футбольний марафон в чемпіонаті завершила на другій позиції, виборовши срібні нагороди.
Бронзовими призерами стали гравці ФК «Голд Нафта» із Бахмача, який був створений на базі ФК «Агродім», минулорічного чемпіона області з футболу. Дебют нового клубу можна вважати успішним, оскільки одразу ФК «Голд Нафта» піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани, здобувши бронзу.
Хороший футболу протягом сезону демонстрували гравці ФК «Кудрівка», які набравши однакову кількість очок з Бахмачанами, лише за рахунок особистих зустрічей посіли четверте місце.
Володар минулорічного Кубку області та учасник Суперкубку СК «Мена» нині фінішував п’ятим .
Дебютант змагань ФК «Ріпки» в нинішньому сезоні награв на шостий результат, сьоме місце посів ФК «Корюківка», а замикає вісімку кращих команд вищої ліги Ніжинський «Фенікс».
Кращим бомбардиром вищої ліги став гравець ФК «Кудрівка-2» Назар Волошин, який відзначився 27 забитими м’ячами у ворота суперників.
Нагороди у першій лізі розіграли дві кращі команди за підсумками попередніх змагань ФК «Городня» та ФК «Курінь». У драматичному двобої з великою кількістю забитих м’ячів, які запам’ятались вболівальникам, кращими стали гравці Куріня. У повторому домашньому поєдинку вони забили шість «сухих» м’ячів у ворота суперника, а оскільки перша у Городні гра завершилась перемогою місцевого футбольного клубу 5-0, другий рік поспіль переможцем став ФК «Курінь». Гравці ФК «Городня» отримають срібні нагороди.
Кращим бомбардиром першої ліги став гравець ФК «Курінь» Олег Вовк, на його рахунку шість забитих м’ячів .
Логічним завершення нинішнього футбольного сезону стане матч за Суперкубок області, в якому зустрінуться чемпіон та володар Кубку Чернігівщини ФК «Кудрівка-2» та фіналіст і срібний призер чемпіонату ФК «Прогрес» із Остапівки.