Футбольний клуб «Свишень» – переможець чемпіонату та володар Суперкубку Чернігівського району

Чернігівський стадіон «Хімік» у суботу, 20 листопада, приймав гру Суперкубку Чернігівського району. На футбольному полі боротьбу за нагороди вели переможець цьогорічного чемпіонату Чернігівського району футбольний клуб «Свишень» з села Кувечичі Новобілоуської громади та володар Кубку Чернігівського району 2021 року футбольний клуб «Олімпік» з селища Михайло-Коцюбинське.

Запекла боротьба двох сильних суперників, бажання здобути перемогу та активна підтримка вболівальників обох команд зробили свою справу. З рахунком 2:1 перемогла команда «Свишень», вкотре довівши своє лідерство у футболі Чернігівського району.

Привітали учасників Суперкубку голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович та голова Чернігівської районної федерації футболу Анатолій Дуденко.

Геннадій Прокопович від імені Української асоціації футболу привітав усіх учасників суботньої зустрічі та вручив 50 футбольних м’ячів, які будуть передані учасникам районного чемпіонату та дитячо-юнацьким командам Чернігівського району.

Учасники зустрічі отримали заслужені нагороди не лише за участь та перемогу у Суперкобковій грі, а й за перемогу у Чемпіонаті району 2021 року. Футбольний клуб «Свишень», до речі, виборов не тільки Суперкубок, а і золоті медалі переможців районного чемпіонату з футболу. Срібними призерами стали футболісти команди «Хвиля» з села Киїнка, а бронзу отримали гравці клубу «Олімпік» з Михайло-Коцюбинського.

Відзначили організатори змагань і кращих бомбардирів футбольного чемпіонату Павла Мельниченка, який за 22 тури забив 31 м’яч у ворота суперників, та В’ячеслава Мінченка і Андрія Шешеню, які забили по 29 м’ячів.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань!