Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Нові грані Вищої ліги

Лого Федерация футболаСтартує черговий чемпіонат області з футболу серед команд Вищої ліги. Черговий і наймасовіший. За останні п’ятнадцять років цьогоріч у Чемпіонаті бере участь найбільша кількість футбольних команд та клубів – тринадцять. Це представники Чернігова, Ніжина, Прилук, Ічні, Корюківки, Ічні, Анисова, Добрянки, Бахмача, Семенівки, Сосниці та Городні. Чемпіонат стартує 20 травня і триватиме до 11 листопада 2017 року. За цей час команди зіграють 26 турів і вперше Чемпіонат пройде без перерви.

Напередодні Чемпіонату відбулася робоча зустріч представників команд з керівництвом Чернігівської обласної федерації футболу. Під час цієї наради були обговорені питання щодо проведення Чемпіонату та підписаний Меморандум «Чесної гри», який підписали представники всіх команд, чим засвідчили, що Чернігівський футбол за чесну гру на полі.

Від Чернігівської обласної федерації футболу кожна команда, яка братиме участь у Чемпіонаті, отримала безкоштовно по 10 футбольних м’ячів, що дасть змогу забезпечити якісний тренувальний процес у підготовках до матчів.

Обновки до Чемпіонату отримали і арбітри Чернігівської обласної федерації футболу, кожен з яких безкоштовно отримав комплект якісної суддівської форми фірми «Joma».

Отже, залишається тільки побажати командам-учасницям Чемпіонату – «Грайте та вигравайте!» А вболівальникам бажаємо позитивних емоцій та насолоди від перегляду улюбленої гри.

IMG 0901IMG 0913IMG 0919IMG 0907memorandumIMG 0923IMG 1075IMG 1076IMG 1077

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1