Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Футболісти вітали військових

webСьогодні, напередодні дня Збройних сил України, очільник Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович разом із своїми заступниками Володимиром Ткачем та Анатолієм Свистуном відвідали з дружнім візитом 8 навчальний центр, який базується у Чернігові.

         Під час свого візиту гості не лише ознайомилися зі спортивним побутом військовослужбовців, а принесли із собою подарунки. Від імені усієї футбольної громади Чернігівщини Геннадій Прокопович привітав військовослужбовців з прийдешнім святом – Днем Збройних сил України, побажав юнакам та їх командирам легкої служби, мирного неба над головою, швидкого повернення додому та подарував їм футбольні м’ячі, які слугуватимуть великою допомогою у підготовці та проведенні змагань з футболу серед військовослужбовців.

         У свою чергу, командир військової частини щиро подякував за подарунок, а військові футболісти на знак вдячності нагородили гостей гучними оплесками.

         Спільне фото на згадку завершило сьогоднішній візит футболістів до військових.

фото

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1