Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Чернігівська федерація футболу вручила подарунки до Дня Святого Миколая!

IMG 2406Сьогодні, у день Святого Миколая, Чернігівська обласна федерація футболу зустрічала гостей. А завітали до федерації учасники Антитерористичної операції разом зі своїми дітьми.

Керівництво Чернігівської обласної федерації футболу вкотре долучилися до ініціативи президента Федерації футболу України Андрія Павелка та традиційно привітали з Днем Святого Миколая дітей, чиї батьки виконують свій обов’язок у зоні проведення АТО.

Геннадій Прокопович привітав хлопчиків та дівчаток та побажав їм здоров’я, успіхів у навчанні, бути слухняними та радувати своїх батьків. А батькам, окрім здоров’я та удачі, побажав швидкого повернення додому та завершення бойових дій. А всім разом господарі побажали миру, добра, злагоди та щасливого Нового Року.

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1