Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Ветерани з Сираїв – Чемпіони!

IMG 267420 січня цього року стартував футбольний сезон 2018 року на Чернігівщині. А стартував він з проведення зональних змагань Чемпіонату області з футзалу серед ветеранів 45 років і старше у Коропі. У спорткомплексі «Олімп» зустрічалися команди «Ветеран» Короп, «Десна» Новгород-Сіверський, «Ветеран» Городня та «Марсель» Ічня. До фінальної частини змагань вийшли команди «Ветеран» Короп та «Десна» Новгород-Сіверський.                                                                         

21 січня у Ніжині у Фізкультурно-оздоровчому комплексі ЗОШ № 9 проведено іще одне коло зональних змагань, де зустрічалися команди «Ветеран» Сираї, «Ветеран» Ніжин, «Темп-Ветеран» Борзна та «Благовіст» Ніжин. Цікава гра, яскраві моменти – і ось визначилися суперники коропського «Ветерана» та новгород-сіверської «Десни». Ними стали команди «Ветеран» Сираї та «Благовіст» Ніжин.

А у минулу суботу, 27 січня цього року, у фізкультурно-оздоровчому комплексі Чернігівського національного технологічного університету відбулися фінальні змагання Чемпіонату.

Чотири переможці зональних змагань вирішували долю звання чемпіона. Важко передати наскільки щирі емоції вирували на спортивному майданчику. Здавалося, що у футбол грають не дорослі чоловіки, а зовсім юні хлопці.

Завзята боротьба, цікаві ігрові моменти, взаємоповага до суперника вирішили долю першого місця Чемпіонату. Золотими призерами цьогорічного Чемпіонату області з футзалу серед ветеранів 45 років і старше стали футболісти Команди «Ветеран» з села Сираї Козелецького району. Срібні нагороди вибороли ветерани новгород-сіверської «Десни». Бронзу отримали ветерани-футболісти з Коропа. Почесне четверте місце посіли футболісти ніжинського «Благовісту».

Визначили кращих і у номінаціях. «Кращим нападником» чемпіонату визнано Олександра Боровика з Сираїв. Шох Юрій з Новгород-Сіверського отримав відзнаку «Кращого захисника». І «Кращим воротарем» став Анатолій Капітаненко з Коропа.

Нагороди переможцям та призерам Чемпіонату вручав голова Асоціації ветеранського футболу області Юрій Грузнов.

IMG 2536IMG 2541IMG 2546IMG 2550IMG 2557IMG 2574IMG 2576IMG 2596IMG 2608IMG 2613IMG 2674

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1