Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

«Граємо за Україну разом» (півфінал)

Як повідомлялося раніше, 10 – 11 лютого цього року відбулися зональні змагання Чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед чоловічих команд 2018 року «Граємо за Україну разом».

За результатами проведених матчів визначилися команди-півфіналісти.
У першій групі до другого туру змагань вийшли команди з Борзни ФК «Борзна» та «ДЮСШ». У другій групі право участі у півфінальних іграх вибороли коропський ФК «Короп» та «Росток» з Ічні. Третю групу у півфіналі представлятимуть ФК «Лосинівка» з Ніжинського району та «Фрунзівець» з Ніжина. І у четвертій групі путівки до півфіналу отримали «Білі Роси» з Коропщини та ніжинська «Дев’ятка».

Півфінальні змагання Чемпіонату, які відбудуться 17 та 18 лютого 2018 року, прийматимуть фізкультурно-оздоровчі комплекси Борзни та Ніжина.

17 лютого 2018 року м. Борзна 11-00 ФОК «ДЮСШ»

ФК «Борзна» Борзна

«ДЮСШ» Борзна

ФК «Лосинівка» Лосинівка

«Фрунзівець» Ніжин

18 лютого 2018 року м. Ніжин 13-00 ФОК «ЗОШ № 9»

«Білі Роси» Коропський район

«Дев’ятка» Ніжин

ФК «Короп» Короп

«Росток» Ічня

Команди, які за результатами півфінальних змагань посядуть І та ІІ місця у кожній групі, змагатимуться за призові місця у фіналі.

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1