Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Чернігівська обласна федерація футболу

шефШановні любителі футболу!

 

Від імені Чернігівської обласної федерації футболу та від себе особисто запрошую Вас відвідати офіційний сайт федерації за адресою www.cnoff.com.ua.

На нашому сайті Ви зможете ознайомити з останніми новинами Чернігівського футболу.

Уже зараз, переглянувши календар ігор Чемпіонату області з футболу, Ви сплануєте свій вільний час, аби відвідати гру улюбленої команди. Також на нашому сайті Ви зможете ознайомити з результатами проведених футбольних матчів.

У розділі «Цікаво знати» відвідувачі знайдуть для себе відомості з історії розвитку футболу на Чернігівщині.

Ми намагалися зробити так, щоб кожен відвідувач нашого сайту, зміг віднайти на ньому щось для себе цікаве.

Чернігівська обласна федерація футболу намагатиметься і у подальшому розміщати на сторінках свого сайту інформацію, яка буде корисною для шанувальників футболу Чернігівщини.

Тож, чекаємо у гості!

 

З повагою,

 Голова Чернігівської обласної федерації футболу

Геннадій Прокопович

 

       88     pfl   aafu   futsal   duflu   coca   wfpl   лого 1