Міжнародний турнір Андрія Ярмоленка завершився

2 – 3 січня цього року Фізкультурно-оздоровчий комплекс Чернігівського національного технологічного університету приймав щорічний традиційний Міжнародний турнір з футболу за підтримки Андрія Ярмоленка.

У турнірі взяли участь команди юнаків та дівчат 2008 – 2009 років народження з Чернігова, Ніжина, Києва та Гомеля. Два дні цікавих матчів, переживань, запеклої боротьби, радості перемог та легенького суму поразок. Найактивнішими вболівальниками турніру, окрім самих юних футболістів, стали керівники СДЮШОР, тренери, батьки.

Найбільш цікавими за своїм напруженням були ігри між командами юнаків та дівчат. А особливу увагу глядачів прикував до себе матч за перше місце між командами Чернігова та Ніжина. Протягом 40 хвилин фінального матчу перемога переходила від однієї команди до іншої. І тільки забитий у власні ворота гол змобілізував вихованців СДЮШОР «Юність» і вони почали впевнено вигравати.

І ось за результатами двох ігрових днів визначилися володарі призових місць:

І місце – команда «Юність – 1» (Чернігів)

ІІ місце – команда ДЮСШ (Ніжин)

ІІІ місце – команда «Юність – 2008» (Чернігів)

IV місце – дівоча команда «Юність» (Чернігів)

V місце – команда СДЮШОР № 8 (Гомель Білорусь)

VІ місце – команда «Арсенал» (Київ)

VІІ місце – команда СДЮШОР «Десна» (Чернігів)

VІІІ місце – команда «Юність – 2009» (Чернігів)

Фінальний день змагань відзначився іще і яскравим та цікавим закриттям турніру.

Перше слово для привітання було надано заступнику начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Олені Соронович, яка привітала учасників змагань, подякувала за організацію та проведення турніру на високому рівні, а також привітала з днем народження заступника директора з навчально-тренувальної СДЮШОР «Юність» – одного із організаторів турніру Сергія Кожемяко. Другим привітав юних футболістів тренер Андрія Ярмоленка Віктор Лазаренко.

За новою доброю традицією, започаткованою директором СДЮШОР з футболу «Юність» Геннадієм Прокоповичем, на закриття турніру прийшли провідні гравці футбольного клубу «Десна» Чернігів. Неочікувано для учасників змагань на футбольному майданчику зꞌявилися капітан команди «Десна» Чернігів Денис Фаворов та гравці основного складу чернігівської команди Артем Фаворов, Олександр Філіпов, Владислав Огиря та Денис Безбородько. До речі, Денис Берзбородько є вихованцем СДЮШОР з футболу «Десна».

Завітав на сьогоднішнє свято і вихованець СДЮШОР з футболу «Юність», а нині гравець основного складу збірної команди України з футболу U-17 Даніїл Скорко.

Привітав і поздоровив учасників турніру директор СДЮШОР з футболу «Юність» – голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович. Він побажав учасникам турніру нових вагомих здобутків на футбольній ниві та подальших успіхів у прагненні юних футболістів до найвищих футбольних вершин.

Організатори турніру за результатами двох ігрових днів визначили і кращих з кращих. Кращим воротарем турніру став Кравцов Арсеній з Гомеля, кращим захисником Кокора Матвій з Києва, кращим нападником визнано вихованку СДЮШОР «Юність» Кириченко Дарью. Звання «Кращого бомбардира» отримав Чубатюк Богдан з Ніжина, який протягом турніру забив 10 мꞌячів у ворота суперників. Кращим гравцем турніру став Георгій Гегечкорі з команди «Юність – 1».

Додатково до переданих Андрієм Ярмоленком учасникам турніру подарунків, спеціальні подарунки отримали володар титулу «Глядацьких симпатій» Давидов Тимур з київського «Арсенала». Найкориснішим гравцем команди став Олександр Мороз «Юність» (Чернігів). Наймолодшим гравцем турніру став Панцирєв Павло з команди «Юність – 2009». А найкращим іноземним футболістом став Шаповал Роман з Гомеля.

На завершення турніру всі учасники разом побажали Андрію Ярмоленку найшвидшого одужання та запросили в гості до рідного міста та рідної школи.