Навчайся та розважайся: кіберспортивні відео на YouTube-каналі EsportsBattle

ESportsBattle — це найбільша кіберспортивна платформа в Україні, яка включає кіберспортивну академію, національні турніри, матчі 24/7, а також ком’юніті гравців та фанатів esports.

Із самого старту роботи над контентом команда ESportsBattle вирішила показати, що кіберспорт — це не тільки ігри. Саме тому поєднують три формати на YouTube-каналах: живий — ESportsBattle FOOTBALL, розважальний та освітній — ESportsBattle Official.

Сьогодні на офіційних каналах платформи можна побачити турніри з кіберфутболу, що транслюються наживо 24 години на добу і вирізняються високою якістю і яскравим зображенням.

Велика кількість змагань дозволила ESportsBattle створювати багато цікавого контенту: топ-моменти (хайлайти), лайфхаки про гравців та інше.

Зокрема, на тему кіберфутболу кожного тижня виходять епізоди наступних рубрик:

ТОП-10 — найкращі голи та смішні моменти турнірів ESportsBattle;

огляд Weekend League — розбираємо ігри та склад команд наших кіберфутболістів на WL;

лайфхаки від PRO — кіберфутбольні лайфхаки від топових українських кіберфутболістів.

Також на каналі виходять бекстейджи з турніру ESportsBattle LEAGUE.

Крім кіберфутбольних рубрик, щотижня на каналі з’являються ТОП-5 моментів із турнірів CS:GO та інтерв’ю з гравцями цієї кібердисципліни.

Відео платформи водночас розважають і дозволяють глядачам здобувати нові кіберспортивні знання. В епізодах постійно з’являються кіберспортсмени-професіонали, що є викладачами на курсах у кіберспортивній академії ESportsBattle Academy.

Так, наприклад, на курсі з кіберфутболу викладають найсильніші практикуючі кіберфутболісти України:

Денис «PHOENIX» Євтушик — чемпіон України з FIFA20, 30-0 в Weekend League в FIFA20, багаторазовий призер локальних турнірів;

Максим «FEARGGWP» Бобер — ТОП-2 Chernomorets Autumn Cup 2018, ТОП-8 міжнародного турніру FCDB CUP’17, чемпіон Кубку Києва з FIFA20;

Ярослав «BlackStar98» Гурмак — переможець осінньої кваліфікації наймасштабнішої національної кіберфутбольної ліги ESportsBattle LEAGUE, 30-0 в Weekend League в FIFA20, ТОП-2 СНД турніру «Hell to Hell».

Розважайтеся, навчайтеся та дізнавайтеся про найактуальніші новини та розвиток українського кіберспорту на офіційному YouTube-каналі ESportsBattle.

EsportsBattle Academy — це освітня платформа для геймерів-початківців різних кіберспортивних дисциплін та фахівців кіберспортивних професій. Місією проекту є популяризація кіберспорту та підвищення рівня професіоналізму спеціалістів цієї індустрії.

ESportsBattle — найбільша кіберспортивна платформа в Україні, яка включає кіберспортивну академію, національні турніри, матчі 24/7, а також ком’юніті гравців і фанатів esports.

Дізнавайтеся про найактуальніші новини та розвиток українського кіберспорту в соціальних мережах ESportsBattle:

FacebookInstagramYouTubeсайт ESportsBattle Academy.