Олександр Косенко: «Матчі проти Хорватії є найважливішими для збірної цього року»

Фото Павла Кубанова

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко анонсував підготовку команди до поєдинків відбору Євро-2022 проти Хорватії.

Наприкінці січня синьо-жовті стартували у груповому етапі кваліфікації чемпіонату Європи виїзною перемогою над Албанією (10:3). Попереду в українців два поєдинки з Хорватією, які пройдуть 3-го та 7 березня. Напередодні чергового збору головний тренер збірної Олександр Косенко поспілкувався з прес-службою Асоціації футзалу України.

Олександре Петровичу, розкажіть, коли збірна України розпочне підготовку до матчів проти Хорватії.

— 28 лютого команда збереться в Броварах. Цього й наступного дня ми проведемо по одному тренуванню. 2 березня вирушимо до Осієка, де 3-го числа на нас очікує виїзний поєдинок. Після цього команда вирушить до Запоріжжя, де готуватиметься до домашнього матчу, який пройде 7 березня на паркеті Палацу спорту «Юність».

Як ви оціните важливість двох найближчих поєдинків?

— Матчі проти збірної Хорватії в рамках групового етапу відбору Євро-2022 є ключовими для нашої команди. Ці два поєдинки є найважливішими для збірної 2021 року. Так вважалося від самого початку. Головна мета нашої команди — посісти першу сходинку у своїй групі. Потрібно виходити на паркет та досягати бажаного результату.

У квітні збірна України впродовж одного вікна проведе одразу три поєдинки. Якою є ваша тренерська думка із цього приводу?

— Раніше збірна завжди грала у форматі міні-турнірів. Ми маємо обойму, яка складається з 25-ти виконавців. На кожен матч можна додатково викликати гравців. Тож не бачу приводу для зайвих побоювань.