Перемогу вибороли ніжинці

02 лютого цього року відбулися фінальні змагання Чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45 років і старші.

Шість команд ветеранів, які представляли різні райони нашої області зустрілися на футбольному майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету.

До першої четвірки фіналістів вийшли команди з Сираїв Козелецького району, Новгород-Сіверського, Ніжина та Борзни.

Результатом наполегливої, невтомної та цікавої боротьби стала перемога команди «Ветеран» з Ніжина, які вибороли золоті нагороди Чемпіонату. Другими стали футболісти команди «Темп-Ветеран» з Борзни. Бронзові нагороди відправилися разом з їх володарями до Сираїв Козелецького району. Почесне четверте місце посіли футболісти з Новгород-Сіверського.

Визначили і кращих гравців у номінаціях. Найкращим воротарем визнано Сергія Сороку з Сираїв. Кращим захисником став Юрій Шох з Новгород-Сіверського. А кращим нападником оголошено Віктора Кузюру з Ніжина.

Окремою відзнакою Федерації футболу України від імені президента ФФУ Андрія Павелка голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович нагородив найстаршого та найактивнішого гравця ніжинської команди «Ветеран» Георгія Давидова, котрому минулого року виповнилося 70 років.