Перші і найкращі!

Найкращі в Україні! Гравці команди ветеранів «Ветеран-Десна-Чернігів» вибороли золоті медалі на першому в історії Чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 65 років і старші, який проходив у селищі Білозір’я Черкаської області з 6 по 8 листопада цього року.

Виборовши перемогу у фастівського «Динамо» з рахунком 8:2, запорізької «Хортиці» (7:3), маріупільського «Ветерана» (4:0) та зігравши у нічию з конотопським «Ветераном» (2:2), чернігівські ветерани у боротьбі за перше місце обіграли зеленодольського «Енергетика» з рахунком 3:2 і стали першими Чемпіонами України у своїй віковій категорії.

Окрім цього, гравці чернігівської команди отримали перемогу у номінаціях «Кращий гравець Чемпіонату» та «Кращий бомбардир Чемпіонату». Кращим гравцем Чемпіонату став капітан чернігівської команди Володимир Стоян, Кращим бомбардиром Чемпіонату став Володимир Лобанов, який забив 11 м’ячів.

Вітаємо Володимира Стояна (капітан), Володимира Лобанова, Анатолія Осавольчука, Валерія Свєшнікова (воротар) та Миколу Заболотного з перемогою!