Свято футболу в Городні

Голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович та його перший заступник Анатолій Свистун взяли участь у святковому зібранні, присвяченому Всесвітньому дню футболу, яке відбулося у Городнянській міській раді.

Участь у зібранні взяли провідні футбольні фахівці громади, представники усіх клубів і команд, які брали участь у футбольних змаганнях громади та області, футбольні арбітри, активісти футбольного руху Городнянщини, гості.

У теплій святковій атмосфері, створеній організаторами заходу, було підведено підсумки футбольного року на Городнянщині. Вручено заслужені нагороди, призи, пам’ятні подарунки.

Представники Чернігівської обласної асоціації футболу вручили комплекти футбольних м’ячів, які будуть спрямовані дитячо-юнацьким командам та командам, які беруть активну участь у футбольному житті громади.

Пам’ятні подарунки та нагороди від Чернігівської обласної асоціації футболу отримали Юрій ткач, голова федерації футболу Городнянщини, Сергій Кравцов, тренер ФК «Вест» та ФК  «Ветеран Городня-Сновськ», Олександр Рода, тренер ФК «ДЮСШ» та ФК «Городня», Ігор Лещенко провідний гравець ФК «Вест» та ФК  «Ветеран Городня-Сновськ», Андрій Богдан, Городнянський міський голова, який активно підтримує розвиток та популяризацію футболу Городнянського краю.

Святковій настрій учасникам зібрання подарували і музичні виступи солістів міського будинку культури.