УАФ спростувала низку міфів щодо заводу “ФФУ Продакшн”, на яких базувалися маніпуляції окремих ЗМІ

Під час засідання ТСК Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства керівництвом Української асоціації футболу, яке відбулося 11 грудня, заступник генерального секретаря УАФ та директор «ФФУ Продакшн» Андрій Бондаренко розвіяв низку міфів, які протягом останніх двох років поширювалися у ЗМІ щодо заводу «ФФУ Продакшн» та будівництва футбольних майданчиків.

Андрій Бондаренко

“По-перше, на будівництво заводу й закупівлю обладнання для нього не використовувалися бюджетні кошти. Жодної копійки! Фінансування йшло з власних коштів Української асоціації футболу (тоді — Федерації футболу України).

По-друге, далеко не всі кошти, виділені з бюджету на реалізацію програми з будівництва полів (це більше мільярда гривень), пішли на закупівлю продукції, яку виготовляє завод «ФФУ Продакшн». Наша компанія має відношення лише до будівництва 66-ти майданчиків у Києві, які були здані у 2018 році. Загалом це трішки більше 80 млн грн.

Звіт про будівництво майданчиків у м. Києві у 2018 році

По-третє, нам закидають, що в Києві компанія «ФФУ Продакшн» не добудувала якісь майданчики. Наголошую ще раз — із часу створення по сьогоднішній день «ФФУ Продакшн» як підрядник будувала тільки 66 майданчиків. Усі вони були побудовані у 2018 році вчасно та якісно й введені в експлуатацію. У цьому можна пересвідчитися, відвідавши кожен із цих об’єктів. Діти тренуються на цих полях.

І ще один міф: у тендерних умовах не було вимоги купувати покриття для майданчиків саме виробництва нашого заводу. Ми такі самі учасники ринку, як і інші компанії. Але ми єдині на цьому ринку, чиї виробничі потужності знаходяться в Україні. Ми даємо гарантію на нашу сертифіковану продукцію. Завод «ФФУ Продакшн» уже виготовив більше 300 тис. квадратних метрів покриття, що відповідає найвищим вимогам.

На продукцію «ФФУ Продакш» дається гарантія вісім років! Який закордонний виробник штучної трави дасть вам такий гарантійний термін? Крім того, зазначу, що завод «ФФУ Продакшн» повністю належить Українській асоціації футболу. Усі 100% акцій. Не компанії з офшору, не фізичній особі, а Українській асоціації футболу. Або, говорячи більш зрозумілою мовою, — усім, хто має відношення до футболу нашої країни».