Українські арбітри розпочали свій збір у турецькому Белеку

Фото Андрія Майорова

Українські рефері проводять традиційний щорічний зимовий навчально-тренувальний збір у Туреччині, де протягом тижня будуть готуватися до другої частини футбольного сезону.

До місця проведення НТЗ українська делегація з дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідеміологічних норм дісталася із затримкою більше чотирьох годин, оскільки в Борисполі через снігову заметіль літак не зміг вчасно піднятись у повітря. На відміну від засніженого Києва, Анталья зустріла рефері сонячною погодою та температурою повітря +12°C. До готелю Kempinski, який на час збору стане їхньою штаб-квартирою, українці прибули близько 14.00.

Фото Андрія Майорова

Програма тренувального збору передбачає щоденні ранкові та вечірні заняття з фізпідготовки, а також теоретичну частину, під час якої інструктори Комітету арбітрів УАФ здійснюватимуть аналіз арбітражу матчів та удосконалюватимуть навички арбітрів у роботі із системою відеоповторів VAR. Не залишаться рефері й без практики, окрім щоденних тестувань та теоретичних занять, вони працюватимуть на товариських поєдинках команд, що також у цей час проводять свої навчально-тренувальні збори в Туреччині.

Фото Андрія Майорова

Після відпочинку та відновлення, у перший день зборів, на рефері вже чекав традиційний тест із Правил гри та відеотест із 20-ти різноманітних ігрових ситуацій.

Уже завтра зранку арбітри перейдуть до практичних занять на швидкість, координацію та рухливість. Також завтра відбудеться і офіційне відкриття вже 17-го за ліком навчально-тренувального збору, на якому голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі поспілкується з підопічними.