Вдалий початок футбольного року

Завершилися фінальні змагання чемпіонату Чернігівської області з футзалу серед ветеранів 45+.

За жеребкуванням, яке відбулося у день проведення фінальних змагань, команди розподілилися на дві групи. У групі «А» змагалися команди «Друге дихання», «Фрунзенець» та коропський «Ветеран». У групі «Б» боротьбу вели «Десна» Новгород-Сіверський, «Ветеран» Сираї та «Десна» Чернігів.

Команди, які у своїх групах зайняли перші місця, у стикових матчах вели боротьбу за 1-2 місця у фіналі, а команди, які стали другими у своїх підрупах, змагалися за 3-4 місця.

За перше 1-2 місця боротьбу вели ніжинський «Фрунзенець» та чернігівська «Десна», за 3-4 місця змагалися «Друге дихання» з Чернігова та «Ветеран» з Сираїв.

За результатами проведених матчів місця у турнірній таблиці розподілилися наступим чином:

І місце посіли футболісти ніжинського «Фрунзенця», які перемогли з рахунком 2:0 чернігівську «Десну», що посіла ІІ місце. Третіми стали «Ветерани» з Сираїв, які з рахунком 1:2 перемогли команду «Друге дихання».

Визначили організатори змагань і кращих у номінаціях. «Кращим воротарем» турніру став Микола Давиденко з команди «Ветеран» Сираї, «Кращий захисник» Сергій Чесноков з чернігівської «Десни», «Кращий нападник» Валентин Бондар з ніжинського «Фрунзенця», «Найкращий бомбардир» Віктор Кузюра з Ніжина, який забив у фіналі 6 м’ячів.

«ДРУГЕ ДИХАННЯ» (Чернігів) – «ФРУЗЕНЕЦЬ» Ніжин 1:4
«ДЕСНА» Новгород-Сіверський – «ВЕТЕРАН» Сираї 0:1
«ФРУЗЕНЕЦЬ» Ніжин – «ВЕТЕРАН» Короп 5:0
«ВЕТЕРАН» Сираї – «ДЕСНА» Чернігів 1:1
«ДРУГЕ ДИХАННЯ» (Чернігів) – «ВЕТЕРАН» Короп 2:2
«ДЕСНА» Новгород-Сіверський – «ДЕСНА» Чернігів 1:6

Всі команди – учасниці змагань отримали від Чернігівської обласної асоціації футболу нагороди та комплекти футбольних м’ячів.