ВЕТЕРАНИ 35+ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ.

Слідом за чемпіонатом Чернігівщини з футболу серед чоловічих команд, фінішували змагання серед ветеранів 35 років і старше.
Чергову перемогу в чемпіонаті здобула ветеранська дружина з міста Прилуки. Цьогорічні змагання пройшли під знаком постійної інтриги, оскільки в боротьбі за нагороди активно змагались чотири колективи, які помітно випередили своїх конкурентів.
До останнього туру в турнірній таблиці, боротьбу за золоті нагороди вели команди з Прилук та Сосниці, а на бронзу претендували ветерани Корюківки та Городні.
В обох випадках долю нагород визначила перевага у особистих зустрічах, оскільки опоненти набрали однакову кількість очок.
В турнірній боротьбі за першу сходинку п’єдесталу пошани перевагу визначив один забитий м’яч. У Прилуках місцевий «Ветеран» переграв «Вимпел – Кудрівку» з рахунком 3-1, а повторний поєдинок завершився перемогою гравців Сосниці 2-1. Враховуючи те, що команди набрали однакову кількість підсумкових балів у турнірній таблиці, перевагу має «Ветеран» за рахунок більшої кількості забитих м’ячів у особистих зустрічах і знову святкує перемогу. Гравці «Вимпела-Кудрівки» отримують срібні нагороди.
На бронзові медалі претендували ветерани Городні та Корюківки, причому до останнього туру їх розділяли три очки. Завершальний тур став вирішальним для обох ветеранських дружин. Оскільки Корюківці програли, а Городнянці перемогли, вони зрівнялись за кількістю очок в турнірці. Враховуючи, що ветерани з Городні мають домашню перемогу та виїздну нічию, вони мають перевагу в особистому протистоянні і отримують бронзові нагороди.
П’яте місце у команди «Десна» з Новгород Сіверського, а замкнув шістку кращих Борзнянський «Темп-Ветеран», який повернувся в обласні змагання після кілька річної перерви.
Кращим бомбардиром чемпіонату став гравець команди “Вимпел-Кудрівка” Ігор Кострома. На його рахунку 10 влучних ударів у ворота суперників.
Наступним заходом для ветеранів, згідно календарного плану Чернігівської обласної асоціації футболу стане Кубок серед ветеранів 50+.