Відбулася зустріч мережевої групи фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю

Це вже третя зустріч мережевої групи, яка об’єднує фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю, що представляють професіональні футбольні клуби або національні асоціації Європи та діляться новими ідеями й найкращими практиками.

Враховуючи карантинні обмеження, цьогоріч зустріч, організована Центром доступу до футболу в Європі (CAFE — Centre for Access to Football in Europe), проходила в онлайн-форматі.

УАФ

Учасники обговорювали такі питання, як вдосконалення доступу до футболу вболівальників із невидимою інвалідністю, уболівальників із деменцією та хворобою Альцгеймера. Другий день було присвячено темі нових рішень щодо покращення цифрової доступності в клубах, лігах та національних асоціаціях. Також представники Центру доступу до футболу в Європі розповіли учасникам зустрічі про нові ініціативи та проєкти.

УАФ

Нагадуємо, що Українська асоціація футболу спільно із Центром доступу до футболу в Європі проводить опитування серед уболівальників з інвалідністю. Мета цього опитування — дослідити рівень доступності футбольних стадіонів в Україні, з’ясувати, чи відвідують уболівальники з інвалідністю футбольні матчі, та глибше зрозуміти проблеми та бар’єри, з якими можуть зіштовхнутися вболівальники з інвалідністю, відвідуючи матчі.

Більше про опитування — за посиланням.