“Юність-ШВСМ” зустрічала “Першу столицю” з Харкова

20 листопада 2021 року стадіон «Юність» приймав перенесену зустріч V туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між клубами «Юність-ШВСМ» та «Перша столиця» Харків.

На час початку гри команди мали однакову кількість проведених матчів (8) та однакову кількість забитих м’ячів (13), однак за різницею забитих/пропущених м’ячів команда з Харкова посідає 4 місце у турнірній таблиці, а чернігівські футболістки, поки що, на 5 місці.

У команди-переможниці туру є шанс посісти 3 місце у загальному заліку, оскільки суперник обох команд полтавська «Ворскла» посідає третє місце всього з 15 набраними очками.

Яскрава зустріч однакових за рівнем підготовки команд. Злагоджена робота футболісток на полі. Навіть чернігівська погода сьогодні здавалося б підбадьорювала гравчинь не по-осінньому теплим сонечком у боротьбі за перемогу.

Однак, мінлива пані Фортуна вирішила тримати нейтралітет. Перший тайм поєдинку закінчився з рахунком 0:0. Футболістки докладали максимум зусиль, аби вибороти перемогу у своїх суперниць, та рахунок і у кінці матчу залишився незмінним 0:0.

27 листопада цього року команда «Юність-ШВСМ» прийматиме на полі стадіону «Юність» ще одну перенесену гру VI туру Чемпіонату. В гості до чернігівських футболісток приїдуть їхні суперниці з миколаївської «Ніки».

Запрошуємо вболівальників. Матч буде проходити із дотриманням усіх санітарних норм.