За підсумками фіналу зимової кваліфікації ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021. Враження фіналістів PRO Division

2021 лютого відбувся фінал зимової кваліфікації наймасштабнішої національної кіберфутбольної ліги ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021.

Переможцями PRO Division та AMATEUR Division стали Євген Yozhyk5 Мостовик та Владислав Vladkoroluk08 Королюк відповідно. Ми поспілкувалися з призерами PRO Division перед фіналом та нагородженням і запитали про враження від турніру.

Бронзовий призер кваліфікації Олексій ForlanFS_PS Мерсер після першого ігрового дня проаналізував для нас свою гру та поділився планами на поєдинки плей-офф:

«Щодо сюрпризів для суперників на вирішальні матчі, то я б не сказав, що в мене в рукаві є щось, чого б вони не могли очікувати. Можливо, сюрпризом буде моя концентрація, тому що в сьогоднішній грі я спостерігав за своїми діями й помітив чимало безглуздих помилок. Вони бувають у багатьох, особливо коли поспішаєш з ударами. Це все через недостатні концентрацію та холоднокровність».

У півфіналі Олексію не вдалося перемогти, однак він не втрачає надії та очікує наступних кваліфікацій ліги:

«Перш за все я хотів би подякувати організаторам за проведення змагань такого рівня. Я дуже радий, що в нас нарешті з’явилися тривалі турніри, хоч вони й граються окремо. Що більше турнірів, то більше можливостей для розвитку спортсменів.

Сьогодні я незадоволений своїм результатом, була зовсім інша мета. Але й у третьому місці є свої позитивні моменти, тому що насправді та вісімка, що брала участь у турнірі, дуже сильна, не було жодного аутсайдера. Тобто те, що я ввійшов до топ-3 серед восьми, — дуже непогано.

Але це був лише квартальний турнір, попереду на нас очікують ще два турніри. На наступні ігри буду старатися знаходити якісь фішечки, щоб здивувати суперників і здобути золото».

Даниїл xSHILITO Шелаєв, який став срібним призером, від фіналу очікував максимальної концентрації та позитивного результату і сподівався на везіння. Але свою фінальну гру кіберспортсмен прокоментував так:

«Трохи не пощастило, десь не вистачило концентрації, хоча більше саме не пощастило. Дуже багато було моментів, на які я не міг вплинути у фіналі.

А все інше на найвищому рівні, як завжди. Будемо чекати на весняний відбір і там займати найвищі позиції».

Євген Yozhyk5 Мостовик, переможець зимової кваліфікації в PRO Division, перед фіналом розповів про свій шлях до вирішального протистояння:

«Із xSHILITO та ESB_PHOENIX у першому та другому раундах було досить складно. Але небезпечнішими та напруженішими були поєдинки з xSHILITO, тому що я двічі виривав усе в останніх матчах на останніх хвилинах. Спочатку нічию, щоб перейти в додатковий час, потім в овертаймі, щоб без серій пенальті пройти далі, на 120-й хвилині забив вирішальний гол. Крім того, xSHILITO обіграв мене в першому матчі, що не вдалося зробити ESB_PHOENIX».

На нагородженні Євген розповів про свої емоції від фіналу та поділився кількома секретами, які допомогли йому перемогти:

«Давно вже не посідав перших місць у турнірах, було дуже багато срібних та бронзових медалей в останні роки. Ті, хто за мене вболівають, уже скучили за переможними емоціями, які відчувають разом зі мною. І сам я дуже задоволений, бо давно не приділяв уваги й не докладав зусиль, щоб додатково підготуватися до турніру. Цього разу відпрацював схеми, тактики та заготовки з кутовими, які таки спрацювали.

У сучасній FIFA, за умови, що суперники рівні, потрібно встигнути зробити щось особливе, що й дозволить отримати перевагу. Мені здається, що мої кутові й стали такою особливістю, тому що фактично в кожній серії я забивав гол із кутового. Це я про те, що, якщо хочеш перемагати,  потрібно приділяти час, аби знаходити та тренувати додаткові фішки, адже саме вони потім дадуть тобі перевагу в ситуації 50 на 50.

І я вдячний суперникам за якісні ігри!»

Записи трансляцій фінальної частини ESportsBattle Winter Qualifier PRO Division | 2020-2021 можна переглянути на офіційному YouTube-каналі ESportsBattle Official.

ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021 — кіберфутбольна ліга, яка складається із чотирьох сезонних кваліфікацій та Grand Final і триває протягом 2020—2021 років. Переможець ліги отримає гарантоване місце в національній збірній України з кіберфутболу та буде представляти країну на міжнародних змаганнях.

Загальний призовий фонд ліги складає 300 тис. грн.

До ESportsBattle GRAND FINAL PRO | 2021 та ESportsBattle GRAND FINAL AMATEUR | 2021 потраплять гравці, які будуть визначені за набраною кількістю ESportsBattle Points протягом сезонних кваліфікацій.

ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021 діє за підтримки Української асоціації електронного футболу та ESportsBattle.

ESportsBattle — найбільша кіберспортивна платформа в Україні, яка включає кіберспортивну академію, національні турніри, матчі 24/7, а також ком’юніті гравців і фанатів esports.

Дізнавайтеся про найактуальніші новини та розвиток українського кіберспорту в соціальних мережах ESportsBattle:

Facebook,

Instagram,

YouTube.

Інформація про ESportsBattle LEAGUE | 2020-2021 та результати турнірів доступні для вас на сайті: https://esportsbattle.football.