Закінчення карантину в УПЛ: останні новини із клубів перед рестартом сезону

Фото shakhtar.com

30 травня після тривалої паузи буде поновлено чемпіонат України в Прем’єр-лізі, де залишилося провести дев’ять турів. Як команди УПЛ готуються в останні дні до рестарту першості — в нашому огляді.

«Шахтар» після спарингу з «Рухом» (4:0) у рамках підготовки до поновлення чемпіонату провів другий матч, в якому його суперником стала «Оболонь-Бровар». Гірники легко перемогли з тим самим рахунком — 4:0, а один із м’ячів записав до свого активу півзахисник збірної України Марлос. Також у цій грі на поле виходили інші гравці національної команди — Пятов, Кривцов, Болбат, Степаненко, Коваленко, Коноплянка, Мораес.

У середу, 27 травня, другий контрольний матч провело «Динамо». Суперником підопічних Олексія Михайличенка виступив «Олімпік». Відзначимо, що команди зіграли два тайми по 30 хвилин. Як і в попередньому спарингу з «Рухом» (0:0), тренерський штаб біло-синіх задіяв практично всіх футболістів, які були в його розпорядженні. Поєдинок завершився перемогою «Динамо» — 2:0. У складі киян на поле виходили збірники Шабанов, Миколенко, Караваєв, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський. Обидва м’ячі в цій зустрічі — на рахунку Цітаішвілі.

«Десна» зіграла два контрольні матчі поспіль. 24 травня суперником команди Олександра Рябоконя була «Оболонь-Бровар», у ворота якої чернігівці відправили чотири м’ячі (4:1), а 25-го вона переграла «Черкащину» (4:0).

26 травня на стадіоні «Ніка» другу товариську зустріч провела «Олександрія». Цього разу — із «Черкащиною». У цьому поєдинку підопічні Володимира Шарана відзначилися п’ять разів — 5:0.