Збори арбітрів у турецькому Белеку: офіційне відкриття

Фото Андрія Майорова

Другий день НТЗ українських арбітрів у турецькому Белеку розпочався з ранкового відновлювального тренування, яке проходило під наглядом інструкторів і складалося з бігової роботи на інтервальні відрізки. Рефері із чудовим настроєм та завзяттям виконували всі запропоновані їм вправи.

Фото Андрія Майорова

Далі на арбітрів чекало офіційне відкриття навчально-тренувальних зборів, яке розпочалося виконанням Гімну України. Голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі у своєму майже годинному виступі передав вітання від президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка, а також подякував за організацію збору очільнику УАФ та українській Прем’єр-лізі. Керівник вітчизняного суддівського корпусу відзначив важливість та позитив від впровадження системи VAR в українському футболі та посилення вектору на розвиток жіночого арбітражу. Звертаючись до арбітрів, пан Лучі попросив їх бути максимально зібраними й сконцентрованими як на теоретичних заняттях, так і в тренувальному процесі та використовувати у своїй роботі стратегічне планування.

Фото Андрія Майорова

На теоретичних заняттях учасники зборів були розділені на дві групи. Асистенти арбітрів працювали над сучасним трактуванням ІФАБ, ФІФА та УЄФА положення «поза грою», а арбітри приділили увагу епізодам, пов’язаним із грою рукою, із доповідями самих учасників та загальним обговоренням відео спірних моментів.

Фото Андрія Майорова

Також по обіді дві бригади арбітрів на чолі з Євгеном Арановським і Сергієм Бойком та Віктором Копієвським і Миколою Балакіним працювали на матчах «Десна» — «Шкендія» (Північна Македонія) та «Олімпік» — «Будучност» (Чорногорія) відповідно. Кожен із рефері відпрацював по тайму.

Фото Андрія Майорова